Ferforje Çiçek Modelleri

Açılışlar, davetler ve düğünler için gönderilen çelenk modelleri kimi zaman daha farklı bir form kazanabiliyor. Şık bir ayaklık üzerine dizayn edilen ve oldukça yoğun çiçek görünümü ile tam bir görsel şölene dönüşen ferforje çiçek modelleri de sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. ferforje modelleri artık eskisinden çok daha şık ve gösterişli bir form kazandı!

Katılamadığınız bir davete nezaketen gönderdiğiniz, düğünlerde çiftlerin sevincine ortak olmak için yolladığınız bu özel tasarımlar aslında büyük bir özenle hazırlanıyor. Ferforje çelenk modellerinde birbiri ile uyumu olan çiçekler kullanılıyor. Aynı zamanda çelenk modeline estetik açıdan daha güzel bir form kazandıran mevsim yeşilliklerine de yer veriliyor.

En Gösterişli Ferforje Çelenk Modelleri

Metal ayaklık kullanılarak hazırlanan bu tasarımların çeşitli organizasyonlarda gönderim için prestijinize çok yakışacak bir form kazandığını da belirtmeliyiz. Aynı zamanda daire formunda ya da kalp şeklinde de hazırlanabiliyor. Hatta özel siparişle çiçeklerle içerisine isimlerin baş harfleri de yazılabiliyor. Bu özel tasarımlar taze çiçeklerle hazırlandığı için muazzam bir şıklık sunuyor.

Karanfiller, güller ve papatyalar bu özel çiçek aranjmanlarında sıklıkla kullanılır. Ayrıca gerbera çiçekleri ve kır çiçeklerinin de ferforje çelenk modelleri aranjmanlarında kullanıldığını belirtmeliyiz. Mevsime uygun yeşillikler çiçeklerin zarif güzelliğinin daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor. Tüm bu materyalleri buluşturmak ve şık bir görünüm elde etmek ise hüner istiyor!