Kütahya Üniversitesi’ne Hangi Çiçek Göndermek İstersiniz?

Kütahya'nın yerel çiçekçisi olan firmamız sizlere en güzel çiçek aranjmanlarını en cazip fiyatlarla sunuyor. Sizlere Kütahya Üniversitesi’ne hangi çiçek göndermek istersiniz  diyor ve onlarca farklı aranjmanı beğeniye sunuyoruz. Sevdiklerinize çiçek göndererek onların mutluluklarının mimarı olabilirsiniz. Bunun için mutlaka özel bir günün gelmesini beklemeyin. Sıradan bir günde de sevdiklerinizle çiçeklerle çok mutlu edebilirsiniz.

Çiçek göndermenin en keyifli yolu olan sitemiz üzerinden, hazırladığımız özel aranjmanları da incelemenizi isteriz. Bu özel araçlarda en taze çiçekleri kullanıyoruz. Bu sayede hazırladığımız tanzimler çok uzun süre diri ve canlı görünümünü muhafaza edebiliyor. Farklı çiçek türlerini bir arada kullandığımız özel aranjman çeşitleri ise gösterişli duruşlarıyla görenleri adeta mest ediyor.

Çelenk Teslimatlarında Ek Ücret Almıyoruz!

Kütahya'nın istisnasız tüm semtlerinden ve tüm ilçelerinden sipariş kabul ediyor ve aynı gün teslimat yapıyoruz. Online sipariş sitemiz üzerinden ferforje ve çelenk siparişi de gönderebilirsiniz. Bu tür çiçeklerin teslimatı için sizden ek ücret talep etmiyoruz. Üstelik son derece yoğun bir çiçek görünümüne sahip olan çelenk ve ferforje çeşitleri ile prestijinizi daha da güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Seçtiğiniz çiçekler Kütahya merkezde hazırlanarak hemen yola çıkıyor ve belirttiğiniz adrese çok kısa bir süre içerisinde teslim ediliyor. Sadece sevdiklerinizi mutlu etmek için değil kendi yaşam alanlarınızı süslemek için de çiçeklerin muhteşem  güzelliklerinden faydalanabilirsiniz. Hemen şimdi bu eşsiz güzellikte olan çiçeklere göz atabilirsiniz.