Sevdiğin Kadına Çiçek Gönder

Çiçek göndermek en zarif davranışlardan biridir. Eğer kalbiniz biri için atıyorsa hiç tereddüt etmeden çiçek göndermeli ve çiçeklerin sevginizi sizin adınıza anlatmasına yardımcı olmalısınız. Çünkü sevdiğin kadına çiçek gönder önerisi, ilişki uzmanlarının da sıklıkla dillendirdiği bir mesaj oluyor. Kadınların çiçeklere olan düşkünlükleri yüzyıllardır değişmeyen bir gerçek. Dolayısıyla çiçek beklentileri de her daim bakidir.

Özel günlerde sevdiğin kadına çiçek gönder anlayışından artık uzaklaşmanız lazım. Elbette sevgililer günü, yıldönümleri gibi tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye çiçek göndermeli ve bu özel günü taçlandırmalısınız. Ancak artık hiç beklenmeyen zamanlarda yani sıradan günlerde de çiçek göndermeyi bir alışkanlık haline getirmeniz gerektiğini de unutmayın.

Sıradan Günde Gelen Çiçek Daha Etkileyici

Bu konuda yapılan bir araştırmadan da sizlere söz edelim. Bu araştırmaya göre kadınlar, hiç beklemedikleri bir anda gelen bir çiçekten çok daha fazla etkileniyor. Çünkü sıradan bir günde sevginizi hissetme noktasında gelen bir çiçeğin daha başarılı sonuçlar doğurduğu artık biliniyor. O halde bu bilgiyi de lehinize kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için bir kucak dolusu çiçek göndermeniz yeterli olabilir. Ancak çiçek seçimini de dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini unutmayın. Örneğin henüz aranızda bir ilişki yoksa kırmızı güller biraz iddialı olabilir. Bunun yerine mevsim çiçekleri ya da papatyalar gibi daha farklı çiçeklere yönelmenizde fayda olacak. Özel günler için de biraz havalı aranjmanlara yönelin.