Sevgililer Günü İçin En Güzel 5 Çiçek

Çiftler için en heyecan verici günlerden biri olan sevgililer günü elbette çiçeksiz olmaz. Tüm kadınların sevgililer gününde eşinden ya da sevgilisinden çiçek beklediği biliniyor. Ancak söz konusu özel bir çiçek seçimi yapmak olunca erkeklerin aklı biraz karışabiliyor. Sevgililer günü için hangi çiçekleri seçmeniz gerektiği konusunda sizlere rehberlik ediyoruz.

 

  • Kırmızı Gül Buketi

Önceliğiniz elbette aşkı ve derin sevgiyi sembolize eden kırmızı güller olmalıdır. Hatta sevgilinize ya da eşinize kırmızı gül almak için sevgililer gününden daha ideal bir gün bulamazsınız da diyebiliriz. Eğer sevgiliniz ile dışarıda buluşacaksanız buket, evine ya da işyerine gönderecekseniz vazolu güllerden birini seçin.

 

 

  • Mis Kokulu Orkide

Kadınların en beğendiği çiçeklerden biri de orkidedir. Eğer sıra dışı bir seçim yapmak isterseniz sevgililer gününde orkide alabilirsiniz. Özellikle eve ya da işyerine gönderim için orkide çok ideal bir seçim olacak.

 

 

  • Renkli Karanfiller

Bu özel güne muhteşem karanfil kokusunun eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için renkli karanfil buketlerini tercih etmekten çekinmeyin. Özellikle renkli karanfillerin bayanlarda duygusal bir etkisi olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 

 

  • Bir Demek Papatya

Masumluğu ve saflığı sembolize eden papatyalar da aslında sevgililer gününde kırmızı güllerle rekabet edebilecek kadar ideal bir tercih olur. Papatyalar da duygularınızı sizin adınıza sevgilinize anlatabilir.

 

  • Romantik Bir Teraryum

Seçtiğiniz tasarım solup gitmesin, uzun süre kalcıı olsun isterseniz romantik temalı bir teraryum modelini seçebilirsiniz. Teraryumlar dekoratif açıdan da şık bir seçim olur.