Açılışa Özel Çelenk Fiyatları

Yakınlarınızın kuruluş ya da işletme açılışlarına çelenk göndermeniz gerekebilir. Bu durumda hem prestijinize yakışacak hem de uygun fiyatlı bir çelenk modeli araştırmasına başlarsınız. Online sipariş sitemizde açılışa özel çelenk fiyatları son derece makul seviyede ve aynı gün içerisinde seçtiğiniz çelenk için teslimat da yapıyoruz. Sizler için olabildiğince farklı renklerde çiçekler kullanarak eşsiz çelenk modelleri dizayn ettik.

Gerbera çiçeklerinden karanfillere kadar pek çok farklı çiçek türü ile hazırladığımız çelenk modelleri istisnasız tüm açılışlar için gönderime uygun. Aynı zamanda düğün ve nişan törenleri gibi çeşitli organizasyonlar için de çelenk göndermek istediğinizde coşkulu bir duruş sergileyen aranjmanlara yönelebilirsiniz.

Kütahya’da En Uygun Çelenk Fiyatları

Daha önce çelenk göndermemiş olanlar genellikle bu aranjmanlar için yüksek rakamlarla bir ödeme yapmaları gerektiğini düşünür. Oysa bu bilgi gerçeği yansıtmıyor. Bir buket çiçekten dahi daha uygun fiyatlara sahip olan çelenkler de var. Minimum ödeme ile gayet gösterişli ve bir o kadar da heybetli çelenkleri tercih edebilirsiniz. Çift göbek ya da yıldız çelenk modellerine de yönelebilirsiniz.

Aynı zamanda çelenklerin taze çiçeklerle hazırlanmış olmasının da önem taşıdığını unutmayın. Yolladığınız aranjmanın birkaç saatte solması ve çiçeklerin dökülmeye başlamasını istemezsiniz. O yüzden hangi adresten çelenk siparişi verdiğiniz büyük önem taşıyor. Sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz tüm çelenk modellerinde en taze çiçek çeşitlerini kullanıyoruz. İndirimli çelenk modellerini de sitemizden inceleyin.