Anasayfa
İndirimli Ürünler
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

İndirimli Ürünler

Yılın çeşitli dönemlerinde uyguladığımız indirim kampanyalarından faydalanarak minimum ücretler eşliğinde çiçek göndermenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz. İndirimli çiçek çeşitlerimizi bu sayfada inceleyebilir ve dilediğinizi seçerek Kütahya’nın herhangi bir adresine kısa sürede ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık aranjman çeşitleri de indirimli ürün çeşitlerimiz arasında yer alıyor.

Özel günlerde sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz, aşkın simgesi olan kırmızı güllerle hazırladığımız pek çok farklı aranjman da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Buket formunda hazırlanmış olan çiçeklere alternatif olarak vazo içerisinde sunumu yapılan çiçeklerimiz de mevcut. Elbette seçenekleriniz sadece kırmızı güllerden ibaret değil. Orkideden papatyaya, mevsim buketlerinden saksı bitkilerine kadar çok sayıda farklı tasarıma hemen göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun İndirimli Çiçek Çeşitleri

İndirimli çiçek kategorimizde yer alan ürün çeşitlerini düzenli olarak yeniliyoruz. Sıradan bir günde sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu etmek için de sitemizi mutlaka ziyaret edin. Son derece gösterişli aranjmanlar ya da zarafetiyle göz kamaştıran çiçek buketleri de % 50’ye varabilen indirimli fiyatlarıyla sizi bekliyor olacak. Muhteşem kokularıyla büyüleyen çiçekler de indirimli fiyat etiketlerine sahip olabiliyor.

En taze çiçeklerle hazırladığımız tasarımlarımızı hızlı teslimat ilkemiz kapsamında Kütahya sınırları içerisinde olan herhangi bir adrese kısa sürede ulaştırabiliriz. Sizlere ödeme noktasında da avantajlı seçenekler sunuyoruz. Bütçenize en uygun olan çiçeği seçebilir, siparişinizi bizlere kolaylıkla iletebilir ve sitemiz üzerinden kazançlı çiçek siparişi verme deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster