Anasayfa
Çelenkler (Düğün-Açılış)
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

Düğün - Açılış Çelenkleri

Düğün ve açılış gibi özel organizasyonlarda insanlar genellikle bir nezaket gösterisi olarak çelenk göndermeyi tercih ederler. Bir davete katılım gösteremeyecekseniz ve sevdiğiniz birinin gönlünü alabilmek, o gün orada olduğunuzu hissettirebilmek istiyorsanız çelenkler sizler için ideal bir seçim olacaktır.

Çelenkler uzun süre boyunca dış görünümlerini koruyabildikleri için dayanıklı olan çiçek modelleri arasında yer alırlar. Kasımpatı, cinya, gerbela gibi çiçekler ile hazırlanan çelenkler aynı zamanda yeşil dallara da sahip oldukları için dış görünüm açısından son derece şık bir havaya sahiptir.

Gönderen kişinin isim bilgilerinin yer aldığı şerit kısmını da sizlere Kütahya Çiçekçi olarak büyük bir özen ile hazırlamaktayız. Böylelikle son derece şık ve havalı bir görünüme sahip çelenkler siparişi vermiş olursunuz. Kütahya bölgesindeki özel açılış ve düğün gibi organizasyonlara farklı türdeki çelenkleri göndermek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çelenk Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Çelenk göndermeden önce ilk olarak ortama uygun modeller seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Düğün ya da açılış söz konusu ise standart çelenk modellerine yönelebilirsiniz. Fakat sergi ya da sanat galerisi gibi daha özel alanlara çelenk gönderecekseniz alternatif çelenk modellerine yönelmeniz gerekebilir. Bu tür ortamlar için genellikle yıldızlı çelenkler tercih edilmektedir. Ekonomik bir şekilde özel fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız kalpli çelenkleri de düğünler için tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Çelenk Gönderimi

Çelenk gönderimi esnasında kullanılacak olan çiçeklerin seçimlerini sizler için özel olarak büyük bir titizlikle yapmaktayız. Çelenkte yer almayacak olan farklı bir çiçek asla çelenkleriniz içerisinde yer almaz. Çelenklerin ihtişamlı görünümlerini bozmadan Kütahya merkezdeki her noktada çelenlerinizi göndermekteyiz. Düğün ve açılışlar için çelenk göndermeyi düşünüyorsanız bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden sizler de iletişime geçebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster