Burçlara Göre Çiçekler

Sevdiklerinize çiçek almak istediğinizde mutlaka beğenecekleri bir çiçeği seçmeniz gerekiyor. Ancak kimlerin hangi çiçekleri sevdiklerini her zaman bilmeniz mümkün olmayabilir. Bu durumda burçlara göre çiçekler hakkında fikir edinerek tercihinizi bu çiçeklerden yana yapmanızda fayda var. Elbette sizlere her burç için ayrı bir çiçek almanız gerektiğinden söz etmiyoruz. Sadece burçların özelliklerini dikkate alarak da seçim yapabilirsiniz.

Sizler için burçlara göre çiçekler noktasında birkaç tüyo verebiliriz. Örneğin ikizler ya da oğlak burcu gibi hareketli, dinamik birine çiçek alacaksanız mevsim buketleri harika bir seçenek olabilir. Mevsimin en güzel ve en taze çiçekleri ile hazırlanan bu buketler rengarenk bir görünüm sunuyor. Dolayısıyla seçtiğiniz çiçeğin beklentilerinizi maksimum düzeyde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Hangi Burç İçin Hangi Çiçek Alınır?

Balık burcu ya da başak burcu gibi duygusal biri için çiçek seçimi yapacaksanız bu durumda güller ya da orkideler ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Bu çiçekler gerek anlamları gerekse duygusal insanlara hitap ediyor olmaları ile dikkat çekiyor.

Kararlarında her daim mantığı elden bırakmayan oğlak ya da kova burcu için de papatyalar ideal olabilir. Aynı zamanda menekşe çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Bu arada saksı çiçeklerinin son dönemde bir hayli popülerlik kazandığından da söz etmemiz lazım. Sevdiklerinize özel günlerde saksı çiçekleri de hediye edebilir ve daha kalıcı bir hatıra bırakabilirsiniz.