Geçmiş Olsun Dileğine Uygun Çiçekler

Çiçek göndermek için özel günleri beklemek yerine sevdiklerinizi mutlu edecek bu davranışı herhangi bir günde de yapabilirsiniz. Örneğin hastalanan ya da bir kaza atlatan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için de çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Çiçek eşliğinde giden geçmiş olsun dilediğinizin çok daha anlamlı ve kıymetli olacağını da unutmayın.

Geçmiş olsun dileği eşliğinde gönderime uygun olan çok sayıda çiçek çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında en çok tercih edileni orkidelerdir. Beyazdan pembeye hatta mavi renge kadar her renkte olabilen orkideler saksı içerisinde teslim edildiğinden bakımı yapıldığında ve doğru şekilde sulandığında çok uzun yıllar canlı kalabiliyor. Haliyle sizden şık bir hatıra olarak hatırlanabiliyor.

Saksı Bitkileri Gönderebilirsiniz!

Evlerde veya işyerlerinde dekoratif amaçla bulundurulan saksı bitkileri de geçmiş olsun dileği için uygun bir seçim olabilir. Hem küçük hem de uzun boylu saksı bitkilerinin gönderimini yapabilirsiniz. Ancak alternatiflerinizin bununla sınırlı olmadığını da bilmenizde fayda var. Bu bitkiler de uzun yıllar hatıra olarak kalacaktır.

Bir diğer seçenek de rengarenk çiçek aranjmanlarını göndermeniz oluyor. Moralleri yükselten ve enerji veren bu çiçekler evlere, işyerlerine, hastanelere teslim edilebilir. Papatyadan güle, kır çiçeklerinden mevsim yeşilliklerine kadar pek çok farklı çiçek kullanılarak hazırlanan çiçek aranjmanları muhteşem kokularıyla da neşe saçıyor. Haliyle morale ihtiyacı olan yakınlarınıza geçmiş olsun dilediğinizi bu çiçeklerle de yapabilirsiniz.

Minyatür yapılarıyla ön plana çıkan ve pencere önlerinde dahi konumlandırılabilen menekşelerin de şık bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Menekşeler uzun süre çiçeklerini dökmediği için güzel görünümünü de yılın büyük bölümünde koruyor. Üstelik her mekanda bakımı yapılabiliyor ve mis kokusunu ortama yayabiliyor. Siz de menekşelerle sevdiklerinizi mutlu etmeyi deneyebilirsiniz.