Kutuda 41 Adet Gül Ne Anlama Gelir?

Tüm dünyada güllerin ve özellikle de kırmızı güllerin aşk ve derin sevgi anlamına geldiğini artık herkes biliyor. Aslında sadece güllerin değil tüm çiçeklerin bir anlamı var. Hatta renklerine göre çiçeklerin anlamları da değişebiliyor. Ancak güller en çok gönderilen çiçeklerin başında geldiğinden anlamı çok daha fazla biliniyor.

Peki, güllerin sayılarına göre de bir anlamının olduğunu biliyor musunuz? Yani sevdiklerinize kaç adet gül gönderdiğinize bağlı olarak vermek istediğiniz mesaj da değişebiliyor. Dolayısıyla kutuda 41 adet gül ne anlama gelir sorusunun yanıtı da merak ediliyor. 41 adet gül, “41 kere maşallah” anlamına geldiği için aynı zamanda ilişkiye nazar değmesinden korkulduğu gibi bir anlam da taşıyor.

Kutuda Gül Aranjmanları Çiftler İçin İdeal Oluyor!

Genellikle çiftlerin yıldönümleri için tercih ettikleri bir aranjman olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Evlilik yıldönümü, nişan yıldönümü, tanışma yıldönümü gibi tüm özel günler için bu çiçekler tercih edilebilir. Ancak güllerin sayılarına göre anlamlarına bakıldığında olumsuz bir anlam içeren gül sayısı olmadığını görebilirsiniz.

Hangi sayıyı seçerseniz seçin, gönderdiğiniz kişiye mutlaka içerisinde sevgi olan bir mesaj vermiş olacaksınız. Sevdiklerinize çiçek göndermek ve güllerin büyüleyen güzelliği ile mutlu etmek için özel günlerin gelmesini beklemeyin. Sıradan bir günde gönderilen çiçekler çok daha etkili olurken hafızalarda da daha uzun süre kalabiliyor. Online sipariş sitemizde çok sayıda aranjman var.