Nişan Masa Çiçeği

Nişan törenlerinde mekanın süslenmesinde en büyük rolü kuşkusuz çiçekler üstleniyor. Mekanım bir anda romantik ve şık bir ortama dönüşmesini sağlayan çiçekler özellikle nişan masasında tüm ihtişamıyla güzelliğini sergiliyor. Artık nişan masa çiçeği çeşitleri canlı çiçeklerle hazırlanıyor. Eskiden olduğu gibi yapay çiçekler yerine muhteşem kokuları bir renkleri ile göz kamaştıran canlı çiçekler tercih ediliyor.

Nişan masasını süsleyen bu çiçekler özel yöntemlerle hazırlanıyor. Örneğin genellikle yayvan bir saksı ya da vazo tercih edilir. İçerisinde sadece tek bir türde çiçekler yerine birkaç farklı türde çiçek kullanılarak şık bir tasarıma dönüştürülüyor. Hafif de olsa dökümlü bir görünüm sergileyen lisyantus gibi çiçekler nişan masalarında en sık kullanılan çiçek türlerinin başında geliyor.

Nişan Masa Çiçekleri Nasıl Hazırlanıyor?

Lisyantus çiçeklerini gerbera çiçekleri papatyalar ve elbette güller takip ediyor. Mevsim yeşillikleri çiçekler arasında yumuşak ve hoş bir  geçiş sağladığından süslemelerde genellikle mevsim yeşillikleri kullanılıyor. Estetik açıdan harika bir görünüm sergileyen nişan masa çiçekleri elbette biraz da gösterişli bir forma sahip oluyor.

Bu özel çiçeklerin süslemelerinde cipso gibi farklı materyaller de kullanılabilir. Masa çiçeklerinin uzaktan da net bir şekilde görülebilmesi için genellikle ebadı biraz daha büyük olan ya da yaprakları biraz daha yoğun olan çiçeklere yer veriliyor. Ancak özel taleplerin gelmesi durumunda elbette farklı çiçek çeşitleri de kullanılabilir. Nişan masa çiçeği çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve hatta sipariş verebilirsiniz.