Sevgililer Gününe Özel Çiçekler

Çiftler için yılın en özel günü belki de sevgililer günüdür. Buram buram aşk ve sevgi kokan bu özel gün, elbette çiçeksiz düşünülemez. Peki, sevgililer günü için özel çiçekler hangileri olabilir? Sevgilinize ya da eşinize bu özel günde elbette özel bir aranjman göndermek isteyebilirsiniz. O halde hangi aranjmanların ya da çiçeklerin sevgililer gününe uygun olduğuna birlikte göz atalım.

Sevgililer Gününde Aranjman Gönderebilirsiniz!

Sevgilinize ya da eşinize yıl içerisinde birkaç defa da olsa kırmızı gül gönderdiyseniz, sevgililer günü için özel çiçekler sizin için daha fazla önemli olabilir. Bu durumda kırmızı gül ve papatyalarla hazırlanmış olan aranjmanları tercih edebilirsiniz. Papatya temizliği ve saflığı, kırmızı gül ise aşkı sembolize ettiğinden temiz bir aşk mesajını iletmekte gayet başarılı bir aranjman olacaktır.

Kasablanka çiçeği ile kırmızı güller de muhteşem bir uyum sergiliyor. Cam bir vazoda hazırlanmış olan bu aranjmanlar da sevgililer gününde gönderim için uygun olabilir. Ayrıca orkideler ve güller kullanılarak da harika aranjmanlar hazırlanabildiğini bilmenizde fayda var. Aslında içerisinde kırmızı gül olan hemen her çiçek aranjmanı, bu özel güne de yakışacaktır.

Balonlar ve Ayıcıklar Sevgililer Gününe Uygun!

Tercih yaparken alternatifleri de değerlendirmeyi unutmayın. Örneğin uçan balonlar ile çiçek bir arada harika bir uyum yakalıyor. Sevgilinize ya da eşinize çiçek ile birlikte uçan balon da gönderebilirsiniz. Sevimli ayıcıkların da bu konuda bir hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Sevgililer gününü daha özel kılmak adına sevimli bir ayıcığın eşlik ettiği çiçek aranjmanı ya da bir demet kırmızı gül, yine özel ve anlamlı bir seçim olacaktır. Mutlaka kırmızı güllere odaklanmanız da gerekmez. Rengarenk bir çiçek demeti almak da sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu etmeye yetebilir.