Sevgiliye Hangi Çiçek Gönderilir?

Sevgilinizi herhangi bir nedenle mutlu etmek istiyorsanız yamanız gereken sadece çiçek göndermek olacak. Kadınların çiçeklere olan düşkünlükleri biliniyor. Siz de bundan yola çıkarak sevgiliye hangi çiçek gönderilir sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Elbette akıllara ilk gelen çiçek güller oluyor. Aşkı simgeleyen kırmızı güller çiftlerin birbirlerine en çok gönderdikleri çiçeklerin de başında geliyor.

Beyaz güller ise ikinci sırada! Saf sevgiyi ve masumluğu sembolize eden beyaz güller sevgiliye hangi çiçek gönderilir sorusunun da yanıtı olabilir. Ancak bilmeniz gereken önemli bir husus var. Sevgilinize mutlaka kırmızı ya da beyaz gül göndermek gibi bir zorunluluğunuz yok. Dilerseniz farklı renklerde çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz.

Sevgiliye Özel Teraryum Aranjmanları Var!

Örneğin saksı çiçekleri de kalıcı bir hatıra olması ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda son dönemin trendleri arasında yer alan teraryum çeşitlerinin de şık bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Teraryumlar adeta büyülü bir dünya ve artık romantik bir tema eşliğinde dizayn edilmiş olan teraryumları da bulmak oldukça kolaylaştı. Bu muazzam aranjmanlar sevgilinizi mutlu ederken aynı zamanda şaşırmasını da sağlayacak.

Mevsim buketlerinin de harika bir seçenek olduğunu belirtmeliyiz. Sevgilinize sürekli gül buketi göndermekten sıkıldıysanız bu defa mevsim buketleri gönderin. Rengarenk görünümleri ve muazzam duruşları ile bu buketler sizi de etkisi altına almayı başaracaktır. Hemen şimdi sevgiliye özel buketlere göz atabilirsiniz.