Yılbaşında Kimlere, Hangi Çiçekler Gönderilir?

Yepyeni bir yılın başlangıcı olan yılbaşında sevdiklerinize hediye göndermek yerine çiçek göndermeyi tercih edin. Çünkü yapılan araştırmalar insanların aldıkları hediyeleri unutabildiklerini ancak aldıkları çiçekleri ve kimin gönderdiğini unutmadıklarını ortaya koydu. Hafızalarda yer etmek için harika bir fırsat olan yılbaşında siz de yakınlarınızı hediye ile değil, çiçek ile mutlu edebilirsiniz. Peki, kimlere, hangi çiçekleri gönderebilirsiniz? Kütahya çiçekçi ile Kütahya'nın istediğiniz her yerine tüm çiçekleri göndermek artık mümkün.

Sevgiliye/ Eşe Kırmızı Gül

Öncelikle bir yılı birlikte geçireceğiniz sevgiliniz ya da eşiniz, yılbaşında çiçek göndermeniz gerekenler listesinde en başta yer alıyor. Elbette aşkın ve sevginin çiçeği olan kırmızı güller ideal bir seçenek olabilir. Ancak tercihinizi gül aranjmanlarından yana da yapabilirsiniz. Rengarenk güller de sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmeye yetecektir.

Anneye Saksı Çiçeği

Yeni bir yıla başlama mutluluğunu paylaşmanız gerekenler arasında elbette anneniz de bulunuyor. Anneler genellikle sakı bitkilerinin bakımı ile ilgilenmekten büyük keyif alırlar. Bu yüzden onda olmayan bir saksı bitkisi gönderebilirsiniz. Ancak bitkilerle ilgilenmeye zaman bulamayan anneler için önerimiz lilyum ya da orkide göndermeniz olacak. Bu sayede annenizin oturma odasını muhteşem bir lilyum ya da orkide kokusu saracak. Yeni yıla eşsiz br koku eşliğinde girmesine de vesile olacaksınız.

En Yakın Arkadaşınıza Mevsim Buketi

Elbette bir yıl boyunca iyi ve kötü gününüzde sizi yalnız bırakmayan en yakın arkadaşınızı da unutmayın. Onun için ideal seçim, rengarenk görünen mevsim buketleridir. Birkaç farklı türde çiçek kullanılarak hazırlanan mevsim buketleri mis kokusu ve dinamik görünümü ile arkadaşınızın da keyfini ikiye katlayacaktır.

Kardeşlere Papatyalar

Kardeşleriniz de sizden çiçek alma keyfini yaşamayı hak ediyor. Onlar için de muhteşem papatya aranjmanlarından bir seçim yaparak gönderimini sağlayabilirsiniz. Cam vazo içerisinde papatya aranjmanları en ideal seçim olacaktır.